KULLAGÅRDSFISKARNA

Intresseföreningen för Viskans framtid

Välkommen

Välkommen till www.kullagardsfiskarna.n.nu. Utvecklad av Christian Weiss KFI.

Nyhetsbrev

Länkar

Tidsskrifter/forum

 

MEDLEMSFÖRTECKNING

 

Medlemsförteckning:

Skulle något inte stämma kontakta någon i styrelsen för korrigering.

 Namn                        Adress                        Ort             E-Mail


Christian Weiss.          Lindbergsv. 98             Varberg      christian.weiss@vattenfall.com
Josef Weiss                 Lindbergsv. 16            Varberg       laxen1947@gmail.com
Jörgen Walka              Pl 134 Ö. Derome        Veddige       jorgen@walka.se
Pentti Saastamoinen    Mattiasv. 5                  Lindome     pentti.saastamoinen@telia.com
Per-Ola Nilo                Skolg. 3                      Göteborg    nilo9999@hotmail.com
Peter Nordin               Box 24                        Björketorp  peter.bjorketorp@telia.com
Ronny Svensson         Borgmästareg. 42        Varberg       ronny.48@hotmail.com
Ingemar Larsson        Blackedalsv. 144           Frillesås      ingotre@gmail.com
Johan Andersson        Frillesås-mellanväg 6    Frillesås      johan.andersson@mbbab.se
Roger Rönnfors          Båtsmanv. 18               Mönlycke    roger.ronnfors@swipnet.se
Göran Peterson.         Björstorpsvägen 7A       Tidaholm    larspeterson73@gmail.com
Anders Sparf              Syllinge 61 Flöga          Veddige      adsprzr@gmail.com
Tomas Wallander        Persgatan 5A                Göteborg    tomas.wallander@icloud.com
Staffan Lennartsson    Remsnidaregatan 4d     Göteborg    Staffanlennartsson@hotmail.com
Ralph Frykman            Kastanjevägen 12        Varberg      Frykmanralph@gmail.com
Victor Bergdahl           Charles väg 46             Åsa            victor.bergdahl@gmail.com
Anders Pellnor            Brearedsvägen 228       Frillesås      anderspersson16@hotmail.com
Jimmy Gustavsson      Åsa Svan väg 2            Åsa             jimson@telia.com
Linus Asp                   Hedevägen 24              Kinna          kustoringen@gmail.com
Pierre Hansson.          Korhallsv. 7                  Tvååker      flyfishingxtreme@outlook.com

Ny medlem:

Tord Bånghäll            Vare 59                        Varberg.       Tord.banghall@varberg.se