KULLAGÅRDSFISKARNA

Intresseföreningen för Viskans framtid

Välkommen

Välkommen till www.kullagardsfiskarna.n.nu. Utvecklad av Christian Weiss KFI.

Nyhetsbrev

Länkar

Tidsskrifter/forum

 

MEDLEMSFÖRTECKNING

Medlemsförteckning:

Skulle något inte stämma kontakta någon i styrelsen för korrigering.      

Namn Adress Ort E-mailadress
Christian Weiss Lindbergsv. 98 Varberg christian.weiss@vattenfall.com
Josef Weiss Lindbergsv. 16 Varberg laxen1947@gmail.com
Jürgen Walka Pl 134 Ö. Derome Veddige jorgen@walka.se
Per-Ola Nilo Skolg. 30 Göteborg nilo9999@hotmail.com
Peter Nordin Box 24  Björketorp peter.bjorketorp@telia.com
Ronny Svensson Borgmästareg. 42  Varberg ronny.48@hotmail.com
Ingemar Larsson Blackedalsv. 144    Frillesås ingotre@gmail.com
Johan Andersson Frillesås-mellanväg 6 Frillesås johan.andersson@mbbab.se
Roger Rönnfors Båtsmanv. 18  Mönlycke roger.ronnfors@swipnet.se
Göran Peterson. Björstorpsvägen 7A Tidaholm larspeterson73@gmail.com
Anders Sparf Syllinge 61 Flöga Veddige adsprzr@gmail.com
Tomas Wallander Persgatan 5A Göteborg tomas.wallander@icloud.com
Staffan Lennartsson Remsnidaregatan 4d Göteborg staffanlennartsson@hotmail.com
Ralph Frykman Kastanjevägen 12  Varberg ralph.frykman@hccon.se
Victor Bergdahl Charles väg 46 Åsa victor.bergdahl@gmail.com
Anders Pellnor Brearedsvägen 228 Frillesås anderspersson16@hotmail.com
Jimmy Gustavsson Åsa Svan väg 2 Åsa jimson@telia.com
Pierre Hansson Korhallsv. 7  Tvååker flyfishingxtreme@outlook.com
Tord Bånghäll Vare 59 Varberg tord.banghall@varberg.se
Thomas Carlsson Långefjällsgatan 5D Göteborg thomasc-son@hotmail.se
Master Lennartsson Nackahälle 12 Tvååker master.lennartsson@gmail.com
Håkan Sparrman Värmlandsgatan 36 Göteborg hakan.sparrman@seneca.se
Rolf Myrhage Mariedalsvägen 11 Varberg Rolf.myrhage@gmail.com
Karl-Erik Karlsson Ryggorna 1 Åskloster ryggorna@hotmail.com
Tony Nilsson Moarna 8A Tvååker Tony.moarna@hotmail.se
Hans Bossmark Ekekullevägen 8 Träslövsläge Farbrorfrej8@hotmail.com
       
Nya medlemmar      
Nedad Hajiric Värmlandsgatan 25B Borås admin@tekija.eu
Dan Bengtsson Sannavägen 9 Tvååker

Dan66bengtsson@gmail.com

Mats Karlsson Vipvägen55 Veddige mats.s.karlsson@telia.com